Zaproś do polubienia Twojej strony osoby, które lubią Twój post.
Zaproś wszystkich znajomych na Facebooku, aby polubili stronę lub wydarzenie na Facebooku.

Myślałeś kiedyś o tym, w jaki sposób możesz zaprosić wszystkich swoich znajomych do polubienia strony na Facebooku? A co jeśli organizujesz ogromny projekt X i chcesz zaprosić wszystkich znajomych na swoje wydarzenie na Facebooku?
Widziałeś, że jeden z Twoich postów osiągnął ponad przeciętne zainteresowanie i zechciałbyś skorzystać z możliwości zaproszenia ich do polubienia Twojej strony, ale gdybyś miał to zrobić ręcznie to spędziłbyś nad tym cały dzień? Zaproś do polubienia Twojej strony na Facebooku jednym przyciskiem!

Myślałeś kiedyś o tym, w jaki sposób możesz zaprosić wszystkich swoich znajomych do polubienia strony na Facebooku? A co jeśli organizujesz ogromny projekt X i chcesz zaprosić wszystkich znajomych na swoje wydarzenie na Facebooku?
Widziałeś, że jeden z Twoich postów osiągnął ponad przeciętne zainteresowanie i zechciałbyś skorzystać z możliwości zaproszenia ich do polubienia Twojej strony, ale gdybyś miał to zrobić ręcznie to spędziłbyś nad tym cały dzień?

Przedstawię Ci 3 możliwości, dzięki którym zautomatyzujesz takie działania, przez co w tym czasie będziesz mógł robić bardziej pożyteczne rzeczy niż klikanie “zaproś do polubienia” “wyślij zaproszenie” itd.

Zaproś do polubienia Twojej strony osoby, które lubią Twój post.

Ten sposób jest szczególnie przydatny dla postów, które mają 500/1000 czy nawet 10000+ like, jednocześnie przy mniejszych ilościach sprawdzi się równie dobrze i pozwoli w tym czasie robić coś pożyteczniejszego. Za pomocą tej metody możesz zrobić wszystko dzięki 1 przyciskowi.

Uwaga: aby to działało, musisz użyć przeglądarki Google Chrome.

  1. Dodaj do swojej przeglądarki wtyczkę, która znajduje się na tej stronie: Invite post likers to like page in Facebook™
  2. Wchodzisz na Facebooka, logujesz się do niego.
  3. Wchodzisz na swój Fanpage i znajdujesz post, który wzbudził większe zainteresowanie i osoby, które go polubiły mają zostać zaproszone do polubienia Twojego Fanpage.
  4. Klikasz w te polubienia
Zaproś do polubienia Twojej strony osoby, które lubią Twój post. Zaproś wszystkich znajomych na Facebooku, aby polubili stronę lub wydarzenie na Facebooku.

5. Wybierz Inv z listy rozszerzeń i rozpocznij działanie.

Cała czynność jest banalnie prosta, więc na pewno sobie poradzisz. Dzięki temu, że poświecisz kilka minut teraz na przeczytanie tego artykułu oraz zapoznanie się z działaniem tej wtyczki, to w późniejszym czasie oszczędzisz sobie godzin spędzonych na bezsensownym klikaniu.

Jak zaprosić znajomych do polubienia strony na Facebooku

Tutaj na szczęście już nie potrzebny jest żaden skrypt czy też wtyczka, aby zaprosić wszystkich swoich znajomych do polubienia Twojej strony na Facebooku. Facebook zlitował się nad nami i niedawno wprowadził przydatną funkcję, która pozwala zaprosić do polubienia Twojej strony.

Wszystko będzie pokazane w języku angielskim. Jednocześnie każda z tych opcji znajduje się w tym samym miejscu w języku polskim, dlatego też nie powinno być jakichkolwiek problemów.

Kroki, które musisz wykonać aby zaprosić znajomych do polubienia Twojej strony:

  1. Przejdź do swojego Fanpage
  2. Po prawej stronie będziesz miał  “invite your friends to like this page”, a w przypadku polskiej wersji “Zaproś znajomych”.
Zaproś do polubienia Twojej strony osoby, które lubią Twój post. Zaproś wszystkich znajomych na Facebooku, aby polubili stronę lub wydarzenie na Facebooku.

3. Kliknij w to i wybierz “zaznacz wszystkich”


4. Pamiętaj, że tekst możesz zmienić na taki, który bardziej zachęci do polubienia Twojej strony.

5. Kliknij “Wyślij zaproszenie”

Cała czynność jest nawet prostsza niż za pierwszym razem, dlatego też każdy może skorzystać z takich opcji.

Zaproś wszystkich znajomych na wydarzenie na Facebooku.

W tej opcji będziemy musieli skorzystać z kodu javascript. Jednak nie bój się, nie musisz być mistrzem w tym języku programowania żeby to ogarnąć. Wystarczy, że umiesz posługiwać się myszką i klawiaturą i będziesz w stanie zrobić to co jest konieczne, aby działało.

Uwaga: aby to działało, musisz użyć przeglądarki Google Chrome.

  1. Przechodzisz do swojego wydarzenia na które chcesz zaprosić znajomych.
  2. Kliknij “Udostępnij”, a następnie “Zaproś znajomych”

  3. Przejdź na sam dół listy, która Ci wyskoczy

4. Napisz “javascript:” w miejsce wyszukiwania strony. Pamiętaj, że bez cudzysłowów. A następnie dopisz ten kod poniżej:

1 var inputs = document.getElementsByClassName
(‘_1pu2’);for(var i=0;i<inputs.length;i++){ inputs[i].click(); }

W efekcie końcowym powinno to wyglądać tak:

Zaproś do polubienia Twojej strony osoby które lubią Twój post Zaproś wszystkich znajomych na Facebooku aby polubili stronę lub wydarzenie-javascript

5. Wcisnij “Enter” i poczekaj chwilę, aż osoby zostaną zaproszone.
6. Wciśnij “Wyślij zaproszenie” i tyle. Brawo! Udało Ci się zaprosić wszystkich znajomych na wydarzenie.

PS: Próbowałem to zrobić u siebie i wszystko działa. Gdyby coś wam poszło nie tak, to proszę napiszcie o tym w komentarzu, a postaram się poprawić kod lub instrukcję.

Uwaga: do wydarzenia można zaprosić maksymalnie 500 osób dziennie. (Nie wiem jak u Ciebie, ale 500 osób powinno wystarczyć na wszystkie na większość potrzeb, chyba że organizujesz imprezę w stylu Projekt X, w takiej sytuacji liczę na to, że mnie zaprosisz)

Jeśli nadal nie wiesz jak to zrobić i uważasz, że wolałbyś zobaczyć to na Video, to zapraszam Cię na materiały pomocnicze:


Jeżeli spodobał Ci się artykuł i uważasz, że był użyteczny to zapraszam Cię również na moje inne, które mogą Ci się przydać:
Jak reklamować się na Instagramie nie wydając na to milionów w 2018 roku
Najpopularniejsze hashtagi Instagram 2018 rok
Jak się wyróżnić na Instagramie w 2019 roku. Wyróżnij swój opis, BIO.
Jak zarabiać na Instagramie 2019