Kilka faktów o nas

Każda marka ma swoją historię. My swoją rozpoczęliśmy w 2012 roku. Wtedy o marketingu wiedzieliśmy niewiele. Zafascynowała nas sama idea oraz możliwości związane z marketingiem i tak zaczęliśmy się rozwijać.

W 2017 roku weszliśmy już oficjalnie na scenę Instagrama i rozpoczęliśmy testowanie nabytej wiedzy oraz doświadczenia. Poskutkowało to tym, że w zaledwie 1 rok uzyskaliśmy wynik 160000 obserwujących na jednym z kont, zaczynając od zera. Dziennie otrzymywaliśmy dziesiątki wiadomości na temat tego jak to zrobiliśmy oraz czy pomożemy innym uzyskać taki lub podobny rezultat. Tak właśnie powstał InstagramBoost.

Łączymy nasze główne kompetencje – chęć rozwoju oraz empatię, pozwala nam to lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy tego co mają do powiedzenia, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz staramy się dostarczyć produkt, taki jak klienci chcieli otrzymać. Oferujemy to czego Klient oczekiwał, w taki sposób, aby zapewnić 100% satysfakcji z zakupów.

Nasze konto, które posiada 245 000 obserwujących!

To, że posiadamy takie konto oznacza, że wiemy co robimy nie tylko w teorii, ale i w praktyce.
Osiągnięcie 245 tyś. obserwacji zajęło nam 1,5 roku. Pod każdym postem znajduje się średnio 13000-15000 Like, a 92% obserwacji pochodzi z Polski! Co pokazuje, że nasze działania dają efekty.

Dbałość o szczegóły

Anonimowość

Bezpieczeństwo

Wiemy jak ciężko jest zaistnieć na Instagramie. Spędziliśmy łącznie ponad 2000 godzin na szukaniu metod oraz szkoleniu się, aby wykonywać to co robimy najlepiej jak można. Od blisko dekady realizujemy kampanie marketingowe w wyszukiwarkach oraz sieciach społecznościowych dostarczając Klientom najwyższą jakość w rozsądnej cenie według wypracowanych strategi oraz sprawdzonym rozwiązaniom.

Powierzone zadania realizujemy z pasją oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, mając na uwadze cele Klienta oraz wyniki prowadzonych kampanii.

Wykorzystujemy innowacyjne oraz zaawansowane narzędzia, dzięki którym prowadzone działania realizujemy efektywnie i profesjonalnie.

Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze elementy wspieranych profili, osiągając dzięki temu przewagę nad konkurencją.

Przykładowe profile klientów

Efekty po 2 tygodniach współpracy
Efekty po 2 miesiącach współpracy
Efekty po 5 miesiącach współpracy

Opinie

Zobacz co o nas mówią inni

Korzystałam z wielu narzędzi promocyjnych mojego Instagrama. Czasami odnosiłam skutek gorszy niż jakobym nic nie robiła, a kosztowało to dużo drożej niż u InstgramBoost. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, skuteczności oraz ceny. Korzystam od 4 miesięcy i będę nadal to robić, ponieważ warto!

 

Monika M.

Nie będę się rozdrabniał. Zawdzięczam Wam wiele i o tym każdy wie, kto z Wami działa. Cieszę się, że w pewnym momencie trafiłem na Was i pokazaliście mi, że można łatwiej oraz lepiej. Pozdrawiam.

 

Patryk K.

Żałuję jednego. Tego, że tak krótko z Wami działam. Przyglądałem się zbyt długo, przez co ominęło mnie zbyt wiele. Zacząłem przygodę z najmniejszym pakietem, ale już w trakcie zdeycdowałem się na ten miesięczny. Dziękuję za wyrozumiałość, gdyż wiem ile siły potrzeba, gdy rozmawia się z początkującym takim jak ja. 

 

Andrzej R.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Wiele lat na rynku

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak podchodzić do niemalże każdego rodzaju kont. Mieliśmy wielu klientów, którzy przychodzili z konkurencyjnych firm skarżąc się na to, że jedyne co im zrobili z kontem to zyskali shadowbana, który spowodował drastyczny spadek zaangażowania. My nie tylko nie dopuszczamy do takich sytuacji, ale jeszcze pomagamy w cenie zwalczyć takie nieprzyjemności.

i

konsekwencja

W każdy projekt angażujemy się w 100 procentach. Sami musieliśmy przejść bardzo długą drogę, aby znaleźć się w miejscu, którym się znajdujemy. Poświęciliśmy wiele godzin oraz kosztowało nas to masę wyrzeczeń, aby zdobyć aktualną wiedzę. Jesteśmy pokorni i wiemy, że jeszcze mamy masę rzeczy do nauczenia. Dlatego nie spoczywamy na laurach i ciągle się szkolimy, czytamy zagraniczne artykuły, czy też sami prowadzimy badania.

skuteczne metody

Korzystamy z najlepszych dostępnych metod. Dzięki temu, że jesteśmy w ciągłym kontakcie z programistami to możemy pozwolić sobie na zmiany, jeśli są potrzebne. Algorytmy Instagrama ciągle się zmieniają i my również się do tego dostosowujemy. Robimy wszystko co konieczne, aby dostarczyć jakość wykonania oraz uzyskać satysfakcję. Nasze działa są skuteczne już od wielu lat, a to wszystko dlatego, że jesteśmy ciągle mobilni.

Chcesz wiedzieć jak to działa?!

Twój Koszyk

Cart is empty

0