Sposób na łatwe pieniądze, które otrzymujemy bardzo małym wysiłkiem. Dzięki akcji promocyjnej od Coinbase, jesteśmy w stanie zgarnąć aż 66$ za kilka minut bez wysiłkowej pracy.

Oglądane filmiki mają na celu edukować, uświadamiać o istnieniu oraz funkcjonalności kryptowalut. Mimo, iż o kryptowalutach słyszałem już dawno- swoje pierwsze Bitcoiny kupowałem w 2016 roku, to i tak zdołałem kilka rzeczy wyciągnąć z tych prezentacji. Jeśli jednak to Ciebie kompletnie nie interesuje i chcesz tylko zarobić, to też masz taką szansę, ponieważ rzeczy do wykonania, aby zdobyć nawet 66$ są banalnie proste. Zaczniemy od początku i pokaże co zrobić krok po kroku.

Zobacz również: Darmowe 50$ za rejestrację!

Jak dostać 66$ od Coinbase:

Krok. 1 Rejestracja przez ten link:
https://www.coinbase.com/join/5cb1b1b34e921c00e9618c1f


Koniecznie zarejestruj się przez ten link, dzięki temu trafisz z mojego polecenia.
Ty nic nie stracisz, a ja mogę zyskać. W momencie kiedy będziesz potrzebować pomocy i będziesz z mojego linku to dużo chętniej Ci jej udzielę. Wyznaję zasadę, że żeby o coś prosić, to też warto coś od siebie dawać.
Jeśli zostaniemy pomyślnie zweryfikowani to warto przejść do następnego kroku.

Krok 2. Wejdź w https://www.coinbase.com/earn/

Krok 3. Klikasz w Start course (a jeśli jesteś zalogowany to View)

Krok 4. Klikamy “watch” i oglądamy wszystkie filmiki po kolei, aż nie dojdzie do ostatniego filmiku.

Krok 5. Jak już dojdziemy do końca to kliknijmy “Join waitlist”, u mnie na obrazku będzie “Joined”, ponieważ zrobiłem to już wcześniej.

Krok 6. Robimy tak z wszystkimi innymi kryptowalutami, aż zrobimy wszystkie zadania. Przy kryptowalucie BAT mamy też możliwość uzyskania 7$ za pobranie ich przeglądarki. Jakie ma ona korzyści oraz co jest misją tej przeglądarki jesteście w stanie wywnioskować z prezentacji.

Krok 7. Czekamy na powiadomienie, aż możemy odebrać nasze pieniądze.

Podsumowanie:

Jeśli masz chwilę wolnego czasu i szukasz internetowych okazji do dorobienia kilku groszy w dosyć krótkim czasie, przy małym nakładzie pracy, to jest to opcja dla Ciebie. W dzisiejszym artykule chcieliśmy pokazać tylko możliwości, którą daje Coinbase. Nie nakłaniamy nikogo, ani też nie odradzamy. To jest Twoja decyzja, czy chcesz skorzystać, czy też nie.

Jeśli chcesz rozwinąć swojego Instagrama to zapraszamy tutaj.