Jeżeli prowadzisz swojego Instagrama od dłuższego czasu i chcesz żeby zachęcał do obserwowania to MUSISZ mieć wyróżniające się BIO oraz opis pod zdjęciem.

Konkurencja jest coraz większa, więc i metody, które musisz zastosować żeby wzbudzić zainteresowanie nowych potencjalnych obserwatorów muszą być cały czas na wyższym poziomie. Na Instagramie bardzo ważną rolę odgrywają zdjęcia, to samo dotyczy video. Jednocześnie nie mniej ważny jest opis oraz BIO, które musi być schludne i przyciągać uwagę.

Pomijam fakt, że powinniście korzystać z usług profesjonalistów żeby ten efekt był jeszcze bardziej wzmocniony. Ponieważ to podstawa.Żeby nie było, że tylko mówię, a nic nie pokazuję. Proszę zobaczcie poniżej różnicę:

#1

#2

Chyba nie ma wątpliwości co do tego, który profil jest bardziej atrakcyjny dla nowych odbiorców. ZDECYDOWANIE numer #2. Dzięki temu, że ma zastosowane kilka prostych trików, które sprawiają, że zwykły tekst zostaje pokazany w niecodzienny sposób to wzbudza zainteresowanie i chęć zostawienia obserwacji.

Teraz czas na opis, pokażę Wam jak mała zmiana w opisie może go odnowić i pokazać z zupełnie innej strony. Zobaczycie jak jest to ważne oraz w następnych linijkach Was tego nauczę.

Opis przed zmianą

 

Opis po zmianie
 

 

Przyznacie, że robi różnicę. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i to nie tylko sprawdza się przy poznawaniu kobiety czy mężczyzny. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne również na Instagramie i dzisiaj pomogę Ci je “ulepszyć”.

Jak to robię?
Wszystko za pomocą convertera, który działa na bardzo prostych zasadach.

Wchodzicie na stronę>>  https://yaytext.com

Wpisujecie tekst, który chcecie zmienić >>

Wybieracie ten, który Wam się najbardziej podoba>>

Dajecie “Copy” i wklejacie na Instagrama bezpośrednio w miejsce, w którym chcecie aby tekst się znalazł.

Cała czynność jest bardzo prosta i zajmuje kilka minut, a efekt utrzymuje się bardzo długo. Według mnie, jeżeli traktujesz Instagrama chociaż trochę poważnie to powinieneś niezwłocznie zrobić przeróbkę swojego BIO oraz opisu.

Jeżeli również zastanawiasz się kiedy powinieneś dodawać swoje zdjęcia oraz filmiki to zapraszam tutaj.

Twój Koszyk

Cart is empty

0