FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Sprawdź czy nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie!

Czy mogę promować swój profil taniej lub za darmo?

Tak, dzięki naszemu programowi lojalnościowemu mogą Państwo promować profile taniej lub całkowicie za darmo. Polecenie naszych usług 1 osobie = rabat 15% na promowanie Państwa profilu (polecenie 6 osobom pozwala promować profil całkowicie za darmo – w oparciu o maksymalne ustawienia).

Czy moje dane są bezpieczne?

Zgodnie z zasadami przetwarzania danych RODO hasło przesyłane jest za pomocą bezpiecznego protokołu HTTPS i przechowywane na szyfrowanym serwerze. Dane przekazywane w związku z realizacją zamówienia nie są udostępniane osobom trzecim, publikowane ani ujawniane w jakikolwiek inny sposób.

Czy dostęp do konta jest wymagany?

System inicjuje interakcje w imieniu profilu Klienta, dlatego niezbędne są dane wymagane do jego zalogowania.

Czy pozyskani obserwujący są realni?

Tak, wszystkie pozyskane osoby są realne. Nie sprzedajemy followersów – botów. Promujemy konta na Instagramie w naturalny sposób poprzez zwiększenie aktywności na koncie.

Złożyłem zamówienie. Kiedy rozpocznie się promowanie?

Logowanie profilu Klienta do systemu następuje w 24 godziny od odesłania kompletnego briefu lub opłacenia zamówienia przy przedłużaniu współpracy o kolejny okres.

Czy istnieje program partnerski?

Tak, współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami fizycznymi. Za każde polecenie naszych usług otrzymują Państwo 15% wartości zamówienia.

Czy Inne osoby zauważą, że korzystam z automatyzacji?

Rozpoznanie czy dany profil korzysta z automatyzacji nie jest możliwe dopóki wyłączona jest funkcja auto-komentowania, której nie zalecamy. Nasz algorytm w coraz bardziej naturalny sposób wspiera codzienne działania na Instagramie,jednocześnie będąc niedostrzegalnym dla innych użytkowników Instagrama. Dzięki funkcji unfollow Twój profil będzie miał tyle samo followów co przed rozpoczęciem naszych działań.

Czy algorytm jest bezpieczny?

Tak. W celu zagwarantowania naszym Klientom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa zespół prawników opracował opinię prawną, która potwierdza legalność automatyzacji i jej akceptację przez portal. Działanie algorytmu przypomina aktywność człowieka. System dla każdego konfigurujemy w ten sposób, by nie przekroczyć bezpiecznych limitów ustanowionych przez Instagram i wykonywać akcje w dynamicznie zmieniających się interwałach czasowych.

Co zyskasz dzięki automatyzacji?

Od 2000 do nawet 3000+ potencjalnych klientów każdego miesiąca. Zwiększona intensywność interakcji prowadzonych na Instagramie pozwala profilom prywatnym i biznesowym pozyskać nowych i zainteresowanych treścią odbiorców z wybranej grupy lub branży.

Wyobraź sobie, że dodajesz post z hashtagiem #kawa, który zostaje polubiony przez Starbucks. To nowoczesny sposób prowadzenia interakcji firm ze swoimi klientami, które przekładają się na silniejsze relacje i wzrost sprzedaży.

Nasz zespół pracuje nad wzrostem popularności Twojego konta, a Ty jedynie dodajesz posty, dbając o ich jakość i treść. Aby osiągnąć taką aktywność na Instagramie – musiałbyś spędzać przy nim 24h na dobę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie?!

Napisz do nas bezpośrednio, a odpowiemy na każde pytanie, które nam zadasz!

Twój Koszyk

Cart is empty

0